Yurt Dışına Sipariş

Dünyanın her noktasına kargo göndermekteyiz. Kargo ücreti ürünlerin ağırlığına göre belirlenmektedir. Hızlı kargo ile gönderim sağlıyoruz, kargoya verildiği tarihten itibaren 3-4 iş günü içerisinde kargodan yana bir yavaşlık olmazsa teslimat sağlanıyor.

Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Avusturya için kargo ücreti 2 kiloya kadar sabit 21 Euro oluyor.

ABD için kargo ücreti 2 kiloya kadar 28 Euro civarında oluyor.

Avustralya için kargo ücreti 2 kiloya kadar  39 Euro civarında oluyor.

Ürün fiyatları ise Türkiye için uygulanan fiyatlar ile aynıdır. Örneğin 36TL tutarındaki bir ajanda (31 Mart 2020 tarihi itibariyle) 5 Eurodur. Almak istediğiniz ki tarihte normal kurdan hesap edilir. Üzerine bir fiyat ekleme yapılmaz.

Bilgi: Kargo ücreti bütçesini aşanlar: Birkaç kişi ortak olarak sipariş verip kargo ücretini aralarında bölüşmek suretiyle bu tutarı azaltmaktadır.

Ödeme Nasıl Oluyor?

Western Union, Money Gram, UPT veya Transferwise üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Türkiye hesabınız varsa direk bununla da ödeme yapabilirsiniz.

Genel olarak hızlı ve masrafı az olduğu için Transferwise üzerinden ödeme tercih ediliyor. Transferwise mantığı şöyledir: Siz Transferwise sitesinden ödeme işlemini isterseniz kartınız ile isterseniz EFT ile başlatırsınız. EFT olursa Transferwise size sizin ülkenize ait bir hesap numarası verir, siz o hesap numarasına ödeme yaparsınız. Transferwise aynı anda Türkiye’de yer alan kendi hesaplarında bulunan hesaptan bize ödeme yapar. Böylece para beklemek ve çeşitli masraflar ortadan kalkar.

Nasıl sipariş verilir?

Yurt dışına sipariş vermek için istediğiniz ürünleri MuslimWalk.com üzerinden sepetinize ekleyip, Whatsapp veya DM üzerinden ekran görüntüsü ileterek tam fiyat alabilirsiniz.