Tek seferde yapacağınız 95 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Siparişinizi, sipariş vermeden önce üye olarak veya ödeme sayfasında üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Üç şekilde siparişinizi sürdürebilirsiniz:

1) MuslimWalk.com üzerinden daha önce sipariş verdi iseniz veya üye iseniz buradan giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayınız.
2) MuslimWalk.com’a üye değilseniz buradan üye olup sipariş işlemlerinize başlayabilirsiniz.
3) MuslimWalk.com’a üye değilseniz üye olmadan satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip ödeme sayfasına geldiğinizde üye olmanız için açılacak “Kullanıcı adı ve şifre” alanını kullanabilirsiniz.

Siparişinizi MuslimWalk.com üzerinden hızlı bir şekilde oluşturarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş aşamaları:

➣ İncelediğiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonu ile sepetinize ekleyebilirsiniz.
➣ Ürünler ile ilgili detaylı açıklamaları ürünün yer aldığı sayfada görebilirsiniz.
➣ Ürünlerin renk, boyut ve tip seçenekleri varsa ürünün bulunduğu sayfadan seçebilirsiniz.
➣ Sağ üst kısımda buluna Sepetime tıkladığınızda sepetinize eklediğiniz ürünleri görebilir, silebilir ve adedini değiştirebilirsiniz.
➣ Siparişinizi tamamlamak için Ödeme sayfasına geçebilirsiniz.
➣ Ödeme sayfasında; Alıcı adı soyadı, adresi, telefonu, mail adresi gibi bilgileri girebilirsiniz.
➣ Ödeme sayfasına geldiğinizde; hesabınıza giriş yapmadı iseniz veya üye değilseniz ekranınıza Kullanıcı adı ve Şifre bölümü çıkacaktır. Burada kullanıcı adı ve şifre belirleyerek işlem sonrasında otomatik üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
➣ Ödeme sayfasının sağında bulunan Ek Bilgi bölümüne siparişiniz ile ilgili özel bir talebiniz varsa ekleyebilirsiniz. (Örnek: Hediyedir fatura göndermeyiniz.)
➣ Ödeme sayfasının alt kısmında Ödeme yönteminizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerinizi girebileceğiniz bir alan açılacaktır. Havale/Eft, PTT gibi ödeme seçeneklerinde hesap numaralarımız işlem sonunda ekranınıza gelecektir.
➣ Şartlar ve Koşulları / Mesafeli Satış ve Ön bilgilendirme formunu okuduktan sonra onay verip, Siparişi Onayla butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
➣ Bilgilerinizde bir eksiklik veya hata yoksa “Siparişiniz alındı” bilgisi yanında “Sipariş Numaranızı” görebilirsiniz.

Sipariş ödemelerinizi MuslimWalk.com üzerinden kredi kartı ve banka kartınız ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız yoksa EFT/Havale, ATM (bankamatik), PTT Vezne ve PTTmatik üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

1) Kredi Kartı: Ödeme sayfasında ödeme yöntemli olarak Kredi Kartı/Banka Kartı’nı seçtiğinizde Kart Sahibi, Kart Numarası, Kart Son Kullanım Tarihi ve arka yüzde bulunan CVV/CVV2 bilgilerini girmeniz için açılacak alanca bu bilgileri girerek web sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

2) Banka Havalesi veya ATM: Ödemenizi banka hesabımıza EFT/Havale veya banka ATM’si üzerinden yapabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmına Sipariş numaranızı yazmalı ve Havale/EFT Bildirim Formu‘ndan veya +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan ödemenizi gerçekleştirdiğinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Kurumsal banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

3) PTT/PTTmatik Ödemeleri: Siparişinizin ödemesini PTT şubelerinden veya PTTMatiklerden yapabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmına Sipariş numaranızı yazmalı ve Havale/EFT Bildirim Formu‘ndan veya +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan ödemenizi gerçekleştirdiğinizi bildirmeniz gerekmektedir.

4) Western Union & Money Gram: Yurtdışı siparişlerde isteğe bağlı olarak Western Union ve Money Gram üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer ödemenizde EFT ile ödemeyi seçmişseniz siparişinizi takip eden ilk 3 gün içerisinde ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Daha geç ödeme yapmanız durumunda stok durumuna göre MuslimWalk satış yapma hakkını saklı tutar. Bu ve bezneri durumlarda Whatsapp iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş vermeye başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3. kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görülememekte, MuslimWalk tarafından kesinlikle kayıt edilmemektedir.

Kartınız ile alışverişinizi tamamlarken hata almanızın birkaç sebebi olabilir:

➣ Kartınız internetten alışverişe açık olmayabilir. Bankanızla görüşüp kartınızı internetten alışverişe açmalarını talep edebilirsiniz.
➣ Kart bakiyeniz yetersiz olabilir.
➣ Kart bilgilerinizi hatalı girmiş olabilirsiniz. Hataların %70’i kart bilgilerinin hatalı girilmesinden kaynaklanmaktadır. Aşağıdaki şu bilgilere dikkat ederek ödeme işleminizi tekrar deneyebilirsiniz.

Kart numarası: Kartın önündeki 16 haneli bölümdür.
Kart ismi: Kart sahibinin ismidir.
CVV: Kartın arka yüzünde sağda bulunan 3 haneli bölümdür.
Son kullanım tarihi: Kartın ön yüzünde bulunur.

Kart bilgilerinizi girdikten sonra kart sahibinin telefonuna bir onay mesajı gönderilir. Ödemenin tamamlanabilmesi için açılacak pencerede bu kod doğru bir şekilde girilmelidir.

Kartınız ile siparişinizi tamamlamanızın mümkün olmadığı durumlarda EFT/Havale, PTT gibi diğer ödeme yöntemlerimizden birini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sorun olmadığını düşünüyorsanız konuyla ilgili +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımız üzerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kupon kodu, çeşitli özel dönemlerde ve toplu alımlarda yapılan indirimler için verilen sepette indirim sağlayan koddur. Kampanyalar sayfasında ve sosyal medya hesaplarımızda kampanya süresince paylaşılır. Kampanyalar sona erdiğinde var olan kupon kodları çalışmaz/indirim sağlamaz.

Kupon kodunu kullanmak için ödeme sayfasında, “kupon kodu” alanına girerek “kuponu kullan” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Aktif bir kuponunuz varsa taahhüt edildiği miktarda sepetinize indirim yansıtılacaktır.

MuslimWalk.com’da veya sosyal medya hesaplarımızda farklı bir durum belirtilmemiş ise siparişiniz ödemesini yaptığınız sürece takriben 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.

Resmi tatiller ve kargo şirketlerinin yoğunluğundan kaynaklanan gecikmeler yaşanabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için siparişinizin kargoya teslimatı ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.

MuslimWalk.com hesabınıza giriş yapıp “Hesabım > Siparişler” bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

MuslimWalk.com Satış Sonrası Sipariş Aşamaları Şu Şekildedir:

(Beklemede) > İşleniyor > Faturalandırıldı > Kargoda > Tamamlandı


Sipariş durumlarınız ve kargo takip numaranız (sistemsel bir sorun olmadığı taktirde) mail adresinize de gönderilmektedir.

Aranma ve SMS ile bilgilendirme kargo şirketlerinin ek ücret mukabilinde verdiği hizmetlerdir. Bu sebeple Aranma ve SMS hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Ödeme Bekleniyor: Kredi kartı ile ödemelerde ödeme işleminin tamamlanamadığı gösteren durumdur.

Beklemede: Siparişin ödeme işleminin tamamlanamadığı gösteren durumdur. Eft/havale veya PTT ile ödeme yöntemleri seçildiğinde görünen durumdur. Ödeme geldiğinde İşleniyor şeklinde değişir.

İşleniyor: Sipariş ödemesinin alındığını/onaylandığını ve siparişin hazırlanmak üzere olduğunu gösteren durumdur.

Faturalandırıldı: Siparişin kargoya teslim edilmek üzere faturasının kesildiğini gösteren durumdur. Bu durumda sipariş kargoya teslim edilmek üzere yola çıkmış veya kargoya teslim edilmiş demektir.

Kargoda: Siparişini alıcıya teslim edilmek üzere yolda olduğunu gösteren durumdur.

Tamamlandı: Siparişin alıcıya teslim edildiğini gösteren durumdur.

İptal: Siparişin satıcı veya alıcı tarafından iptal edildiğini gösteren durumdur.

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra büyük şehirler için %90 ertesi gün teslimat yapılmaktadır. Diğer şehirler için teslimat süresi MNG, Sürat Kargo, PTT ve diğer kargo şirketleri aracılığıyla 1-7 iş günü arasında değişmektedir.

Bu süreler kargo şirketlerinin yoğunluğu, resmi tatiller, adreste bulunmamanız gibi sebeplerle değişkenlik gösterebilmektedir.

Kargo şirketlerinin bulunmadığı ve “mobil bölge” diye adlandırdığı bölgelerde ise her hafta belli dağıtım günleri bulunmaktadır. Bu dağıtım günlerinde kargo teslimatı yapılmaktadır.

Kargonuzu ister adrese teslim, ister şubeye teslim olarak alabilirsiniz. Kargo şubesinden almak istediğiniz siparişiniz için adres kısmına gelmesini istediğiniz kargo şubesinin ismini, bilmiyorsanız kargo şubeden teslim almak istediğinizi ve adres kısmına en yakın mahalleyi yazmanız yeterli olacaktır. Kargonuz o mahallede bulunan veya o mahalleye dağıtım yapan en yakın şubeye gönderilecektir.

Siparişinizin hasarlı, kırık gelmesi durumunda; kargo firması çalışanından “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını istemeniz gereklidir. Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda yine ilgili kargo şubesiyle hemen iletişime geçip “Hasar Tespit Tutanağı” tutmalarını isteyebilirsiniz.

Bu işlem sonrasında +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan bize durumu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Siparişiniz Faturalandırılmadığı sürece siparişinizde değişiklik/ekleme işlemleri yapabilirsiniz. +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımıza talepte bulunabilirsiniz.

Siparişiniz Faturalandırılmadığı sürece adresinizde değişiklik işlemi yapabilirsiniz. +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımız üzerinden adres değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Evet +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Evet ürün fiyatları KDV dahil olarak verilmiştir, tüm satışlar için fatura kesilmektedir.

MuslimWalk.com’a üye olurken giriş yaptığınız mail adresini hatırlıyorsanız buradan şifrenizi sıfırlama talebi gönderebilirsiniz. Bu bilgiyi hatırlamıyorsanız konuyla ilgili iletişim sayfamızdan mail gönderebilir veya +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Evet verebilirsiniz bunun için +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Maalesef şimdilik hediye paketi yapamıyoruz.

Sepete ekleniyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.