SSS

Sipariş ödemelerinizi kredi kartı ve banka kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız yoksa EFT/Havale, ATM (bankamatik), PTT Vezne ve PTTmatik üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

1) Kredi Kartı: Ödeme sayfasında ödeme yöntemli olarak Kredi Kartı/Banka Kartı’nı seçtiğinizde Kart Sahibi, Kart Numarası, Kart Son Kullanım Tarihi ve arka yüzde bulunan CVV/CVV2 bilgilerini girmeniz için çıkacak ekranda bu bilgileri girerek web sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

2) Banka Havalesi veya ATM: Ödemenizi banka hesabımıza EFT/Havale veya banka ATM’si üzerinden yapabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmına Sipariş numaranızı yazmalı ve Havale/EFT Bildirim Formu’ndan ve +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan mutlaka bize bildirmeniz gerekmektedir.

Kurumsal banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

3) PTT/PTTmatik Ödemeleri: Siparişinizin ödemesini PTT şubelerinden veya PTTMatiklerden yapabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmına Sipariş numaranızı yazmalı ve Havale/EFT Bildirim Formu’ndan ve +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan mutlaka bize bildirmeniz gerekmektedir.

4) Western Union & Money Gram: Yurtdışı siparişlerde Western Union ve Money Gram üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer ödemenizde EFT ile ödemeyi seçmişseniz siparişinizi takip eden ilk 3 gün içerisinde ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Daha geç ödeme yapmanız durumunda stok durumuna göre MuslimWalk satış yapma hakkını saklı tutar. Bu ve bezneri durumlarda Whatsapp iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürün açıklamasında farklı bir durum belirtilmemiş ise (özel tasarım ürünler haricinde) siparişiniz ödemesini yaptığınız ertesi gün kargoya verilir.

Kargo şirketlerinin yoğunluğundan kaynaklanan gecikmeler yaşanabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

MuslimWalk.com hesabınıza giriş yapıp “Hesabım > Siparişler” bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

MuslimWalk.com Satış Sonrası Sipariş Aşamaları Şu Şekildedir:

(Beklemede) > İşleniyor > Faturalandırıldı > Kargoda > Tamamlandı

Ödeme Bekleniyor: Kredi kartı ile ödemelerde ödeme işleminin tamamlanamadığı gösteren durumdur.

Beklemede: Siparişin ödeme işleminin tamamlanamadığı gösteren durumdur. Eft/havale veya PTT ile ödeme yöntemleri seçildiğinde görünen durumdur. Ödeme geldiğinde İşleniyor şeklinde değişir.

İşleniyor: Sipariş ödemesinin alındığını/onaylandığını ve siparişin hazırlanmak üzere olduğunu gösteren durumdur.

Faturalandırıldı: Siparişin kargoya teslim edilmek üzere faturasının kesildiğini gösteren durumdur. Bu durumda sipariş kargoya teslim edilmek üzere yola çıkmış veya kargoya teslim edilmiş demektir.

Kargoda: Siparişini alıcıya teslim edilmek üzere yolda olduğunu gösteren durumdur.

Tamamlandı: Siparişin alıcıya teslim edildiğini gösteren durumdur.

İptal: Siparişin satıcı veya alıcı tarafından iptal edildiğini gösteren durumdur.

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG veya Sürat Kargo aracılığıyla 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

MNG ve Sürat Kargo’nun mobil olarak saydığı ve hiç dağıtım yapamadığı bölgelerde teslimatların şubeden olacağını lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Siparişiniz Faturalandırılmadığı sürece siparişinizde değişiklik/ekleme işlemleri yapabilirsiniz. +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımıza talepte bulunabilirsiniz.

Siparişiniz Faturalandırılmadığı sürece adresinizde değişiklik işlemi yapabilirsiniz. +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımız üzerinden adres değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Evet +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartınız, internet üzerinden yapılacak işlemlere kapalı olabilir. Bankanızı arayarak internet işlemlerine açık olup olmadığını (yurt dışı işlemlere açık olup olmadığı da aynı durumdur) kontrol ediniz. Sorun olmadığını düşünüyorsanız konuyla ilgili +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Evet ürün fiyatları KDV dahil olarak verilmiştir, tüm satışlar için fatura kesilmektedir.

MuslimWalk.com’a üye olurken giriş yaptığınız mail adresini hatırlıyorsanız buradan şifrenizi sıfırlama talebi gönderebilirsiniz. Bu bilgiyi hatırlamıyorsanız konuyla ilgili iletişim sayfamızdan mail gönderebilir veya +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Evet verebilirsiniz bunun için +90 530 890 01 11 numaralı Whatsapp iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Maalesef şimdilik hediye paketi yapamıyoruz.