Tek seferde yapacağınız 95 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Whatsapp Sık Sorulan Sorular

Whatsapp yapısı itibariyle mesajlara tek bir kişinin yanıt vermesine izin vermektedir. Yoğunluğumuz sebebiyle mesajlara yanıt vermemiz zaman alabiliyor. Basit sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt bulabilmeniz için bu bölümü hazırladık. Eğer Whatsapp üzerinden bize yazdıktan sonra bu bölümü incelerseniz; Whatsapp üzerinden sorumun cevabına ulaştım diye belirtmeniz diğer taleplere daha hızlı yanıt vermemiz açısından bize yardımcı olacaktır. 💕

Kapıda ödeme seçeneğiniz bulunuyor mu?

Hayır. Kötü niyetli kimseler sebebiyle kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Siparişinizin ödemesini banka hesabınız üzerinden EFT, Havale şeklinde veya banka/kredi kartı ile kart bilgileriniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız yoksa ATM, PTTmatik veya PTT Vezneleri üzerinden kartsız olarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kargo ücreti nedir?

Kargo ücreti 9,75TL’dır. 95TL üzeri alışverişlerde kargoyu biz karşılıyoruz.

Hediye alıyorum, fatura gelmese olur mu?

Faturanız e-posta adresinize e-arşiv / e-fatura olarak gelmektedir. Ürün ile birlikte bir fatura veya fiyat bilgisi gönderilmemektedir.

Hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz?

PTT ve MNG kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır.. Genellikle PTT ile gönderim sağlıyoruz. (MNG ile gönderim isterseniz ödeme sayfasında not kısmına MNG ile gönderilsin diye belirtmeniz yeterli olacaktır.)

Banka hesap bilgilerinizi iletebilir misiniz?

Baka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz. Ödemenizi yaptığınızda whatsapp üzerinden bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Üye oldu iseniz siparişlerim kısmından siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Üye olmadı iseniz mail olarak ve SMS olarak takip numaranız iletilmektedir. Takip numaranız ile kargo firması sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Yurtdışına kargo gönderiyor musunuz?

Evet. Dünyanın her noktasına kargo göndermekteyiz. Yurt dışı kargo ile ilgili şurada detaylı olarak bilgi paylaştık inceleyip almak istediklerinizin sepet görüntüsünü bize iletebilirsiniz.

Bakınız: https://muslimwalk.com/yurt-disi-kargo

Sormak istediğim sorunun cevabı burada yok 🙂

Genel Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı buradan görebilirsiniz.

Sepete ekleniyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.